علائم تجاری

راه های پیشگیری از سرقت خودرو|دفتر حقوقی موکل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان، درخصوص پیشگیری از سرقت خودرو در سفرهای نوروزی به شهروندان هشدار داد.

دفتر حقوقی موکل، ارائه دهنده خدمات حقوقی، وکالت کلیه امور حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری تهران

علی قاسم پور گفت: سارقان در بیشتر موارد در کمین خودروهایی می نشینند که بدون رعایت نکات ایمنی پارک می شوند.  راه های پیشگیری از سرقت خودرو

وی با اشاره به اینکه سارقان از فرصت استفاده می کنند و با شگردهای خاص، خودرو و لوازم داخل آن را سرقت می کنند، گفت: در این بین بیشتر خودروهایی سرقت می شوند که فاقد سیستم ضد سرقت هستند.

قاسم پور افزود: هر چه ایمنی خودرو افزایش یابد به همان میزان ضریب سرقت ها کاهش خواهد یافت بنابرین تجهیزخودرو به لوازم ایمنی و پارک در محل های  امن از  راه های موثر پیشگیری از سرقت خودرو  به شمار می آیند.

وی به رانندگان توصیه کرد خودرو را برای تعمیر نزد تعمیرگاه های مطمئن ببرند و هرگز کلید خودرو را در اختیار افراد نامطمئن نگذارند و به جای قرار دادن اثاثیه روی باربند، آن ها را درون صندوق عقب خودرو قرار دهند.

همچنین هنگام گردش و تفریح، خودروی خود را در مکان های امن و در صورت امکان در پارکینگ‌های عمومی و مطمئن قرار دهند و از پارک در اماکن خلوت و تاریک پرهیز کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هشدار داد اگر خودرو را به علت نقص فنی هل می‌دهید، اجازه ندهید افراد غریبه و ناشناس پشت فرمان بنشینند و هنگام تصادف یا نزاع‌هایی که احتمال ساختگی بودن آنها وجود دارد، مراقب وسیله نقلیه خود باشید.

لینک دین
تلگرام
اینستاگرام
الووکیل

ورود اعضا

برای دریافت خدمات حقوقی ثبت نام کنید