علائم تجاری

درباره ما

دفتر حقوقی موکل ، از جمله دفاتر حقوقی تخصصی بشمار می آید که به شما کمک می کند مشکلات و مسائل حقوقی خود را در قالب « ارائه مشاوره حقوقی، خدمات آنلاین، قبول وکالت و ارائه دانش حقوقی در موضوعات حقوقی» برطرف سازید.

این وبسایت متعلق به دفتر حقوقی موکل و در راستای ارائه خدمات حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا بعبارتی موکلین حقوقی تعبیه و طراحی گردیده است که بموجب آن خدمات حقوقی بنحو کاملاً حرفه ای و تخصصی ارائه می گردد.

بخشی از این خدمات راجع به ارایه مشاوره های حقوقی از طرق مشاوره حضوری و غیرحضوری نظیر مشاوره تلفنی و فضای مجازی بنحو آنلاین و آفلاین شامل درگاه مشاوره حقوقی آنلاین،ایمیل،،برنامه های شبکه های اجتماعی تلگرام،اسکایپ و ….صورت می پذیرد که بموجب آن اشخاص از طریق حضور در دفتر حقوقی موکل یا تماس به تلفن های مشاوره دفتر و همچنین ارتباط با درگاه های مجازی و طرح سوال و یا توضیح مراتب مدنظر خویش و عندالاقتضاء شرح جریان پرونده خود یا دیگران، از خدمات حقوقی کاشناسان و وکلای خبره دفتر حقوقی موکل در حوزه های متنوع مورد نظرشان از حیث طریقه صحیح برخورد با مسئله،ارائه دفاعیات تخصصی حقوقی،طرح صحیح دعوی و عندالاقتضاء اخذ وکیل پایه یک دادگستری در سراسر ایران برخوردار می گردند .

همچنین با عنایت بر اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات حقوقی ،ناشی از عدم آگاهی و شناخت شهروندان از مباحث حقوقی و رویه قضایی شکل می گیرد، سعی گردیده است ضمن ارایه مطالب آموزش حقوقی، بنحو کاربردی نیز طریقه عملی صحیح طرح دعاوی و دفاعیات تخصصی در مراجع قضایی  توام با  نحوه عملی رسیدگی اینگونه مراجع، بستری فراهم آید که اشخاص با اطلاع صحیح از حقوق خویش، با انتخاب درست ترین و کوتاه ترین مسیر در جهت احقاق حق، دست به اقدامات آتی بزنند.

در این وبسایت این امکان برای کاربران در سراسر  ایران و جهان فراهم گردیده است که اشخاص بتوانند لوایح حقوقی، شکواییه ، دادخواست و ... خویش را بنحو آنلاین دریافت نمایند .

جهت انتخاب کوتاه ترین مسیر و راهکار پرونده خویش با ما در ارتباط باشید.

شما میتوانید جهت هرگونه سوال با وکلای الو وکیل تماس بگیرید

ما برای دفاع از حقوق شما می جنگیم...

لینک دین
تلگرام
اینستاگرام
الووکیل

ورود اعضا

برای دریافت خدمات حقوقی ثبت نام کنید