Page 1 of 2

درخواست نگارش نامه اداری
 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر است
 2. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر است
 3. Email(*)
  ورودی نامعتبر است
 4. کاربر گرامی! شما می توانید با پر کردن دو کادر زیر (عنوان نامه و موضوع نامه) و سپس کلیک کردن بر روی دکمه آبی رنگ پایین صفحه (ثبت درخواست) درخواست خود را به صورت خلاصه ثبت کنید.
 5. عنوان نامه(*)
  ورودی نامعتبر است
 6. تشریح موضوع نامه
  ورودی نامعتبر است
 7. کاربر گرامی! اگر چه می توانید پس از پر کردن دو کادر بالا، درخواست خود را به طور خلاصه ثبت کنید، اما بهتر است برای اینکه درخواست شما راحت تر و سریع تر و دقیق تر بررسی و پاسخ داده شود، با انتخاب یکی از عناوین موجود در لیست زیر، فرم مربوطه را مشاهده و تکمیل نمایید و سپس درخواست خود را ثبت کنید:
 8. اگر میخواهید با پر کردن همان دو کادر به درخواست شما رسیدگی شود لطفا دکمه ثبت درخواست را فشار دهید در غیر اینصورت به صفحه دوم مراجعه کنید:
 1. حداقل چند روز دیگر می خواهید نامه خود را در مراجع قضایی ثبت کنید؟
  ورودی نامعتبر است
 2. حداکثر چند روز دیگر می خواهید نامه خود را در مراجع قضایی ثبت کنید؟
  ورودی نامعتبر است
 3. چکیده موضوع نامه (در این بخش موضوع اظهارنامه را در یک خط با زبان ساده یا عامیانه بنویسید)
  ورودی نامعتبر است
 4. تشریح موضوع مورد نظر برای نامه ( شرح آن چه که رخ داده است را بنویسید). ادبیات و نحوه نگارش شما مهم نیست. شما می توانید به زبان عامیانه بنویسید. تا آن جا که امکان دارد جزئیات را بنویسید. نوشتن زمان ها و تاریخ های تقریبی مواردی چون اتفاقات، دلایل مورد ادعا، سررسیدها، وعده ها و ... را هم فراموش نکنید.
  ورودی نامعتبر است
 5. مرجع طرف خطاب و سمت شما ( منظور آنکه از مخاطب نامه شما چه شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی است بعنوان مثال شرکت ، اداره ، سازمان، وزارتخانه و .... . همچنین آنکه اعلام گردد که جزو اشخاص مشمول سازمان هستید یا غیر آن. بعنوان مثال چنانچه در سازمان دولتی مشغول بکارید، شما جزو اشخاص تحت الشمول سازمان قرار خواهید گرفت)
  ورودی نامعتبر است
 6. اگر متنی اولیه را برای نامه مورد نظرتان آماده کرده اید، در صورت تمایل می توانید آن متن را در این جا کپی کنید. اگر متن تان تایپ شده نیست، می توانید تصویر یا فایل آن را در قسمت آخر این صفحه پیوست کنید.
  ورودی نامعتبر است
 7. ☚لطفاً در صورت تمایل هر مدرک تصویری از قبیل مدارک شخصی، دادنامه، رای قاضی و ... را به این فرم ضمیمه نمایید. (فقط قالبهای مجاز عکس شامل jpg, jpeg, png و gif)
  ورودی نامعتبر است
 8. لطفا کد نمایش داده شده را در کادر زیر وارد نمایید(*)
  لطفا کد نمایش داده شده را در کادر زیر وارد نمایید
  ورودی نامعتبر است
لینک دین
تلگرام
اینستاگرام
الووکیل

ورود اعضا

برای دریافت خدمات حقوقی ثبت نام کنید