دریافت شکایات و پیشنهادها

عودت وجه

اگر به‌عنوان کاربر از محتوای حقوقی‌ای ناراضی باشید و در طی مدت ۲۴ ساعت از تاریخ پرداخت برای دسترسی به آن محتوای حقوقی، برای عودت وجه پرداختی برای آن محتوای حقوقی درخواست دهید، چنانچه شرایط خاص را برآورده کند، حقوقی موکل تمامی وجه پرداختی شما برای آن محتوای حقوقی را به شما عودت می‌دهد. درصورتی‌که این شرایط وجود نداشته باشد، حقوقی موکل از عودت وجه پرداختی شما معذور است.

لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شمارا معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفاده کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات حقوقی موکل را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.

پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. درصورتی‌که درخواست شما شرایط موردنظر را داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی حقوقی موکل بررسی‌شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای حقوقی خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.

حقوقی موکل وجه برگشتی شمارا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری عودت خواهد داد.

برای درخواست عودت وجه، از طریق بخش مربوطه با ما اقدام کنید.

در صورت هرگونه شکایت یا پیشنهاد میتوانید از طریق لینک زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

02146018353

 

 

لینک دین
تلگرام
اینستاگرام
الووکیل

ورود اعضا

برای دریافت خدمات حقوقی ثبت نام کنید