مشاوره حقوقی

به مشاوره حقوقی رایگان نیاز دارید؟ میخواهید به صورت آنلاین و یا تلفنی و از طریق چت سوالات خود را از وکیل آنلاین پایه یک و متخصص بپرسید؟

دیگر نگران نباشد! تیم حقوقی موکل از این پس به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما عزیزان می باشد

مشاور حقوقی متخصص

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاور حقوقی به صورت حضوری نیز اقدام نمایید و برای اینکار لازم است ابتدا با تماس با دفتر هماهنگی لازم را انجام دهید.

رزرو وقت مشاوره

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی، می توانید با یکی از شماره های ارائه شده در سایت تماس بگیرید و به صورت شبانه روزی پاسخ سوالات خود را بگیرید.

تماس با ما

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

ما با داشتن وکیل دادگستری با سابقه اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگان به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن و چت به شما شهروندان عزیز می کنیم.

مشاوره رایگان حقوقی

خدمات مشاوره حقوقی موکل

ما در دفتر خدمات حقوقی موکل به صورت تخصصی اقدام به بررسی کلیه سوالات شما و در نهایت به مشاوره حقوقی شما عزیزان می پردازیم.

باید توجه داشته باشید که کلیه خدمات ارائه شده در این سایت به صورت رایگان و پاسخگویی به صورت آنلاین می باشد.

مشاوره حقوقی

وکیل آنلاین متخصص

وکیل آنلاین در سایت موکل این امکان را به شما می دهد که اقدام به چت مستقیم با ما کنید و یا حتی به صورت تلفنی از تیم ما مشاوره بگیرید.

ما با ارائه مشاوره وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته می توانیم در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی مشکلات شما باشیم و در صورت لزوم کار پیگیری پرونده ها را انجام دهیم.

تفاوت ما با بقیه چیست ؟

 • دلسوز و صبور
 • واقف به قوانین و روند حقوقی
 • راز دار و امانت دار
 • متعهد و مسئولیت پذیر
 • با سابقه و تجربه در زمینه های کاری مرتبط

تفاوت ما با بقیه چیست ؟

 • دلسوز و صبور
 • واقف به قوانین و روند حقوقی
 • راز دار و امانت دار
 • متعهد و مسئولیت پذیر
 • با سابقه و تجربه در زمینه های کاری مرتبط
مشاوره حقوقی رایگان

دفتر مشاوره حقوقی

همانطور که می دانید در طول زندگی بسیار از افراد با مشکلات حقوقی مواجه می شوند و شاید شما نیز نیازمند به یک مشاور حقوقی متخصص شوید، تا بتوانید بدون کوچک ترین ریسک در مسیری درست برای رفع مشکل خود اقدام نمایید.

در کشور ما روند پرونده های حقوقی بسیار کند حرکت می کند و شاید سالها طول بکشد تا یک پرونده حقوقی حل و فصل گردد. اما جالب است بدانید : در صورتی که مردم عزیزمان کمی در رابطه با مسائل حقوقی اطلاعات داشته باشند، حداقل می توانند پرونده خود را در مسیری درست هدایت کنند. شما عزیزان می توانید با حضور در دفتر مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید و یا پرونده خود را با خیال راحت به ما بسپارید تا کار در زمانی کوتاه تر و در مسیری کاملا درست قرار گیرد.

ما به عنوان یک مشاور حقوقی به شما این اطمینان را می دهیم که در صورت گرفتن مشاوره از وکیل آنلاین ما و یا بصورت حضوری، با بررسی های دقیق پرونده، شما را کاملا در مسیر درست راهنمایی کنیم.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان

 • ارائه مشاوره های حقوقی رایگان در ۲۴ ساعت شبانه روز
 • امکان لایحه نویسی ودادخواست نویسی به صورت اینترنتی و آنلاین
 • ارسال مدارک و ضمائم پرونده به صورت آنلاین

مزایای مشاوره حقوقی از دفتر حقوقی موکل

 • صرفه در هزینه و وقت موکل
 • ارائه مشاوره حقوقی آنلاین در اینترنت بدون نیاز به حضور موکل
 • امکان ارسال مدارک در واتس آپ و تلگرام

مشاوره با وکیل حقوقی یا وکیل کیفری رایگان

با توجه به پیشرفت روز افزون نرم افزارهای رایگان و وسایل ارتباط جمعی دسترسی به وکلا حرفه ای و متخصص در زمینه های متعدد حقوقی بسیار راحت شده است.

دفتر حوقوقی موکل نیز از این امر مستثنی نبوده و راه های ارتباط با وکلا و مشاوران متخصص خود را از طریق وسایل ارتباط جمعی بسیار سهل و آسان نموده است.

هم وطنان عزیز می توانند در سرتاسر ایران عزیزمان از طریق واتس آپ و تلگرام و اینستاگرام به صورت شبانه روزی با وکلا و متخصصان ما در ارتباط باشند.

چرا مشاوره حقوقی تلفنی اهمیت دارد؟

امروزه  با توجه به پیچیده تر شدن مسائل حقوقی و تصویب قوانین متعدد و تفاسیر و استباط های متعدد حقوقی و…، مراجعه به شخص وکیل متخصص که آشنا با مسائل حقوقی در کنار فن وکالت برخوردار باشد، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

مشاور حقوقی تلفنی

نکته حایز اهمیت آنکه با توجه به آنکه اغلب اشخاص بعنوان طرفین دعوی، از خدمات وکلای دادگستری بهره مند می گردند، امروزه دیگر صرف اطلاع از قوانین و مقررات کفایت نخواهد کرد و ضرورت مراجعه به شخصیکه در کنار اطلاع از مقررات، مطلع از رویه محاکم قضایی حاکم باشد، نیز از معیار های انتخاب مشاور حقوقی تلفنی اصلح می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی آنلاین تلفنی

بارها مشاهده می گردد اشخاص به لحاظ عدم اطلاع از موضوعات حقوقی، موضوعاتی را مطرح می نمایند که در آینده بضررخودشان استفاده شده است و جالب است بدانید که گاهی حضور اشخاص بدون اطلاع از مقررات ، بزرگترین هدیه به طرف مقابل می باشد.

موجبات این مهم را فراهم خواهد ساخت که اشخاص زودتر به حقوق قانونی خویش بنحو صحیح آشنا گردند و بتوانند از هزینه زمانی و اقتصادی صرفه جویی نمایند.

همچنین مشاهده می شود در موضوعات واحد حقوقی، راه حل های متعددی به اشخاص از جانب اشخاص مشاور حقوقی ارایه می گردد که بهترین راه حل ارایه شده توسط مشاورحقوقی، معیار تمایز وکلا و مشاوران حقوقی را روشن می سازد.

پیشنهاد می شود جهت اخذ بهترین راه حل، به اشخاصی مراجعه گردد که از رزومه علمی مناسبی برخوردار باشند و آشنا با رویه قضایی حاکم و در یک کلام وکیل پایه یک دادگستری کارکشته و متخصص باشد، مراجعه گردد.

بهتر است برای رسیدن به نتیجه بهتر و حل شدن سریعتر مشکلات حقوقی مان از یک وکیل متخصص بهره ببریم .این امر در دفتر حقوقی موکل فراهم شده و می توانید مشکلات حقوقی خود را با وکلای متخصص این دفتر در میان گذارید تا آگاهانه سریعتر به نتیجه مطلوب برسید.